TR

Stratejik Planımız

 Kısa ve Orta Vadede Ulaşılmak İstenen Hedefler:

 1-    Site yöneticileri olarak  sosyal bilimler alanında çalışmaları olan, okumayı ve araştırmayı seven lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini aramıza katarak sitenin yazar kadrosunu güçlendirmek ve içerik bakımından nitelikli yazıları sitemizde yayınlayarak siteyi takip edenler için faydalı bir hale getirmek hedeflenmektedir.

2-  Önemli konularda akademisyen, memur, yönetici, medya temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve halk ile yapacağımız görüşmeler sonucunda teorik bilginin yanında saha araştırmaları yoluyla elde edilen tespitler paylaşılarak siteyi takip edenlere farklı bir bakış açısı kazandırmak hedeflenmektedir.

3-   Her ay yapılacak kitap çekilişleri ile birlikte sitemizi takip edenlerle aramızdaki iletişimi güçlendirmek hedeflenmektedir.

4-  Site yazarları tarafından seçilen bir konu üzerinde yapılacak videolu söyleşi etkinlikleri ile yazılı kaynaklarının yanında görsel içeriklerin eklenmesi hedeflenmektedir.

5- Akademik Kaynak Yazarlar Ekibi olarak ulusal ve uluslararası kongrelere ekip arkadaşları olarak gerek sunum yapılması gerekse de dinleyici olarak katılınması hedeflenmektedir.

6-   Site yayımlanan yazılar belirli ölçütler ile seçilerek  orta vadede bir dergi çıkarmak hedeflenmektedir.

 

  


Akademik Kaynak
 

 TR