TR

Akademik Kaynak Yayın Bildiri Metni

cropped-fovicon-1-300x300 Akademik Kaynak Yayın Bildiri Metni

AKADEMİK  KAYNAK YAYIN BİLDİRİ METNİ

  1. Ekip olarak amacımız herhangi bir maddi kazanç elde etme kaygısı olmaksızın, güncel siyasetten ve komplo teorilerinden uzak, sadece bilimsel çalışmaların yayınlandığı, fikri mülkiyet haklarının korunduğu tüm yazarlara açık bir platform oluşturmaktır.
  2. Bu platformda gördüğünüz bütün paylaşımlar kaynak belirtilmediği sürece yazara ait sayılacaktır. Çalışmaların tamamını yada bir kısmını alıntı göstermeden kullanmanız fikri mülkiyet haklarını ihlaldir ve yasal sorumluluğu bulunmaktadır. Aynı şekilde size ait olan bir eserin kaynak gösterilmeden kullanıldığını bildirmeniz durumunda kısa sürede inceleme yapılacak ilgili yazı kaldırılacaktır.
  3. Çalışmalarla ilgili olumlu olumsuz görüşlerinizi yazıların altındaki yorum alanından ekleyebilirsiniz. Yorumlarınız argo sözcük içermediği sürece 24 saat içerisinde onaylanacaktır.
  4. Bizlere katılarak çalışmalarınızı yayınlamak için ana menüdeki bize katılın sayfasından formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz 48 saat içerisinde sonuçlandırılacak ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Görüşleriniz bizim için önemli, lütfen bu platformu geliştirebilmemiz için bize düşüncelerinizi iletin.

 

] }

AKADEMİK KAYNAK
 

 TR

blank