TR

Merhaba

 

Öncelikle merhabalar. Yeni bir site olmasından ziyade bu zamana kadar gördüğüm en ilginç bir site ve içerisinde kadro zenginliği yaratmaya çalışan bir website. Lisans mezunu ve/veya lisansüstü öğrencilerin kendi alanlarında bilgi ve birikimlerini paylaşacağı bir alan olması yeni mezun olanların veya yüksek lisans yapan arkadaşlar için ideal bir alan olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle bu siteyi kuran, arkadaşım, kardeşim Metin Öz’ü tebrik ve teşekkür ediyorum. Gerçekten büyük bir cesaret örneği göstermiş bulunmakta. Beni de aradı durumu izah etti. Tabi ki kabul etmem on saniyemi almadı. Sonuçta arkadaşım, kardeşim Metin Öz bana gel seninle cehenneme dese gözümü kırpmadan kabul ederim.
Peki ben size hangi konu da bilgi ve birikimimden yararlandıracağım. Ekonomi ve Siyaset, Kültür, Sosyoloji Tarihi ile ilgili bilgi ve belgelerimi paylaşacağım. İnşallah bu konuda elimden geleni yapacağım ve sizlerden tam not alırım.
Yanlız 1 Ağustos’dan itibaren vatani görevimi yerine getireceğimden mütevellit sadece bir konu üzerinden sizi bilgilendireceğimi düşünüyorum. Bundan dolayı sizlerden özür diler, anlayışınızı beklerim.
Bu arada 15 Temmuz Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun. Vatanımıza, devletimizce, milletimize bir daha böyle bir elim hadise yaşatmasın.

YÜKSEL GÜRBÜZ

YAZAR

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu

İLETİŞİM


Akademik Kaynak
 

 TR